Met ingang van augustus hebben we op de maandag de gehele Diekmanhal tot onze beschikking. Waar we afgelopen seizoenen verspreidt over geheel Enschede aan het trainen waren kan nu zo goed als elk team op de maandag in de Diekmanhal terecht.

Vanaf 16:45 beginnen de mini's en heren 3 en 4 eindigen de avond om 22:30u. Ook heren 1 van Webton traint tot dat tijdstip bij ons in de Diekmanhal.

Het duurde even voordat Sportaal ons de Diekmanhal toekende. Vandaar dat het trainingschema op zich liet wachten.

Enkele zalen zijn begin augustus nog niet beschikbaar zoals de Spinnerstraat en Stroinkslanden. Ook hebben enkele teams of trainers aangegeven dat ze niet trainen of training kunnen geven i.v.m. vakantie. Vandaar voor de periode van 3 t/m 14 augustus nog een aangepast schema.

Trainingsschema 3 augustus t/m 14 augustus

Team Dag Start Eind Zaal Veld Trainer Data en opmerkingen
H1 maandag 18:00 20:00 Diekmanhal 8 Petra 10 aug.
  woensdag 19:00 2100 ?   Petra 12 aug., zaal nog gezocht
H2 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 1 Marc 3 + 10 aug.
  woensdag 20:00 22:00 Helmerhoek 2 Marc 5 + 12 aug.
H3             vanaf 17 aug.
H4 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 1 Jesper 3 + 10 aug.
D1 dinsdag 20:00 22:00 Diekmanhal 1+2 Hans 4 + 11 aug.
  donderdag 20:00 22:00 Helmerhoek 1+2 Hans 6 + 13 aug.
D2 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 3 Lars A. 3 + 10 aug.
  woensdag 20:00 22:00 Helmerhoek 1 Lars A. 5 + 12 aug.
D3 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 4 Johnny 3 + 10 aug.
D4 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 4 Johnny 3 + 10 aug.
  woensdag 19:30 21:00 Vlierstraat 1 Johnny in overleg
D5 maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 6 Frans 10 aug.
JA1 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 3 Bram 3 + 10 aug.
  woensdag 18:00 19:30 Bruggertstraat 1 Bram 5 + 12 aug.
JB1 vrijdag 17:30 19:00 Pathmoshal 2 Ivar/Sam 7 + 14 aug.
JC1 vrijdag 17:30 19:00 Pathmoshal 1 Matthijs 7 + 14 aug.
JC2 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 7 Jeroen/Alexander 3 + 10 aug.
  woensdag 18:00 19:30 Gerard Terborgstraat 1 Jeroen/Alexander 5 + 12 aug.
MA1 maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 5 Marc 3 + 10 aug.
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 1 Marc 5 + 12 aug.
MA2 maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 7 Marc/Arjan 3 + 10 aug.
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 2 Marc/Arjan 5 +12 aug.
MA3 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 6 Frans 10 aug., geen 2e training
MB1 dinsdag 18:00 20:00 Diekmanhal 1+2 Hans 4 + 11 aug.
  donderdag 18:00 20:00 Helmerhoek 1 Hans 6 + 13 aug.
MB2 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 2 André 3 + 10 aug.
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 3 André 5 + 12 aug.
MB3 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 1 Lars L. 3 + 10 aug.
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 4 Lars L. 5 + 12 aug., met MB4
MB4 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 3 Lisa 3 + 10 aug.
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 4 Lisa 5 + 12 aug., met MB3
MC1 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 5 Simone/Julia 3 + 10 aug.
  donderdag 18:00 20:00 Helmerhoek 2 Simone/Julia 6 + 13 aug.
MC2             vanaf 17 aug.
MC3 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 4 Lindy 3 + 10 aug.
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 3 Lindy 5 + 12 aug.
H‑recr             vanaf 17 aug.
G‑team             vanaf 17 aug.

 

Trainingsschema vanaf 17 augustus

Team Dag Start Eind Zaal Veld Trainer Opmerkingen
H1 maandag 18:00 20:00 Diekmanhal 8 Petra  
  woensdag 19:15 21:15 Stroinkslanden 1+2 Petra  
H2 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 1 Marc  
  woensdag 20:00 22:00 Helmerhoek 2 Marc  
H3 maandag 21:00 22:30 Diekmanhal 6 Henk D.? nog geen def. trainer
H4 maandag 21:00 22:30 Diekmanhal 5 Jesper/Henk D.? nog geen def. trainer
D1 dinsdag 20:00 22:00 Spinnerstraat 1 Hans  
  donderdag 20:30 22:30 Helmerhoek 1+2 Hans  
D2 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 3 Lars A.  
  woensdag 20:00 22:00 Helmerhoek 1 Lars A.  
D3 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 4 Johnny  
D4 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 4 Johnny  
  woensdag 19:30 12:00 Vlierstraat 1 Johnny "techniektraining"
D5 maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 6 Frans  
JA1 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 3 Bram  
  woensdag 18:00 19:30 Bruggertstraat 1 Bram  
JB1 maandag 16:00 18:00 Bruggertstraat 1 Ivar/Sam trainer bepaalt tijd
  woensdag 16:00 18:00 Bruggertstraat 1 Ivar/Sam 3e Bonhoeffertraining
  vrijdag 17:30 19:00 Pathmoshal 2 Ivar/Sam aug - nov, mrt - mei
  vrijdag 16:30 18:00 Pathmoshal 2 Ivar/Sam nov t/m feb
JC1 dinsdag 17:00 19:00 Bruggertstraat 1 Matthijs trainer bepaalt tijd
  donderdag 17:00 19:00 Bruggertstraat 1 Matthijs 3e Bonhoeffertraining
  vrijdag 17:30 19:00 Pathmoshal 1 Matthijs aug - nov, mrt - mei
  vrijdag 16:30 18:00 Pathmoshal 1 Matthijs nov t/m feb
JC2 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 7 Jeroen/Alexander  
  woensdag 18:00 19:30 Gerard Terborgstraat 1 Jeroen/Alexander  
MA1 maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 5 Marc  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 1 Marc  
MA2 maandag 19:00 20:30 Spinnerstraat 1 Arjan  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 2 Arjan  
MA3 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 6 Frans nog geen def. trainer
  woensdag 18:00 19:30 Vlierstraat 1 ?? nog geen def. trainer
MB1 dinsdag 18:00 20:00 Spinnerstraat 1 Hans  
  donderdag 18:30 20:30 Helmerhoek 1 Hans  
MB2 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 2 André  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 3 André  
MB3 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 1 Lars L.  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 4 Lars L.  
MB4 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 3 Lisa  
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 4 Lisa  
MC1 maandag 18:00 19:30 Diekmanhal 5 Simone/Julia  
  donderdag 18:00 20:00 Helmerhoek 2 Simone/Julia  
MC2 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 2 Aniek  
  donderdag 17:00 18:30 Helmerhoek 1 Aniek t/m oktober
  donderdag 17:00 18:30 Het Riet 1 Aniek vanaf november
MC3 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 4 Lindy  
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 3 Lindy  
Mini's maandag 16:45 18:00 Diekmanhal 5-8 diversen  
  woensdag 16:45 18:00 Diekmanhal 5-8 diversen  
H-recr maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 1+2 Rolf Jan  
G-team maandag 19:30 21:00 Vlierstraat 1 Norbert  
Beginners maandag 17:30 19:00 Vlierstraat 1 Esmee start bij > 4 kinderen
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 2 Esmee start bij > 4 kinderen
Webton maandag 19:30 21:00 Diekmanhal 7 Rinke Olthof 1,5 uur 1 veld
  maandag 21:00 22:30 Diekmanhal 7+8 Rinke Olthof 1,5 uur 2 velden